22 Nisan 2018 Pazar
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Yollarda Rögar KAPAĞI TEHLİKESİ - Video

 Eskişehir'de uzun süredir tepkilere neden olan ve neredeyse tamamı sorunla olan rögar kapakları ve diğer kapaklar tehlikeye neden oluyor. Sık sık yaşanabileceklere karşı hatırlatmalarda bulunduğumuz Eskişehir cadde ve sokaklarındaki rögar kapaklarının nasıl tehlikeli olabileceğini gösteren bir haber tv ekranlarına yansıdı. Tv ekranlarına yansıyan haber sosyal medya üzerinde de paylaşılarak konunun nasıl tehlikeli olabileceği bir kez daha göz önüne serilmiş oldu..

Hem trafik akışını tehlikeye düşüren hem de yayalar için sıkıntıya neden olan bu durumla ilgili maalesef yeterli itina gösterilmiyor.

Bazı ana caddelerde şehir içi hız limiti olan 50 km hızla gitmek için sağ şeridi kullananlar bu kapaklardan kaçamıyor, kaçmak istediklerinde sol şeritteki araçlarla kaza yaşama riskini göze alıyorlar.

Bozuk olan üst yapıya bir de bu sıkıntılar eklendiği için neredeyse yollarda Slalom yapan sürücüler ARTIK YETER diyerek tepkilerini ifade ediyorlar.

 

 Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri

Ana Arı

Karniyol(carnica) Ana arı, üretimi, satışı üzerine site.

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar