20 Haziran 2018 Çarşamba
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Evet Çıktı EVİ KAZANDI

Referandumdaki en ilginç haberlerden birisi de Eskişehirli işadamının iddiasıydı. Türkiye genelinde Evet oyu çıkacağını ve tersi olması halinde 2 tane dairesini kendisi ile iddiaya giren kişiye vereceğini sosyal medyada paylaşan Cevdet Kılıç bir anda sosyal medyanın ve haber bültenlerinin ilk paylaşılan konuları arasına girdi.

Haber ajanslarının da iddiayı haberleştirmesiyle ulusal haber sisteminde de kendine yer bulan habere karşı Cevdet Kılıç'la iddiaya giren kişi de yine Eskişehir'den çıktı.  CHP Odunpazarı Gençlik Kolları eski Başkanı Volkan Enver Kılıç Türkiye geneli HAYIR çıkacağını belirterek Kılıç'ın iddiasına yanıt verdi. İkili bir avukat ofisinde bir araya gelerek iddilarını da imza altına aldılar.

Türkiye geneli Hayır oyu çıkması karşılığında Cevdet Kılıç Volkan Enver'e 2 daire vermeyi
Volkan Enver ise 1 daire vermeyi taahüt etti..

Eskişehir’de yaşayan ve müteahhitlik yapan Cevdet Kılıç adlı vatandaş, sosyal medya hesabından “Ben diyorum evet çıkacak, hayırcılar diyor Hayır çıkacak, ben de nerede öyle delikanlılar, eğer Türkiye geneli Hayır çıkarsa 2 daire veriyorum. Var mı cesareti olan, iddia eden gelsin” diyerek kendisine ait dairelerin fotoğrafını paylaşmıştı.

Türkiye geneli çıkan EVET sonrası ikili arasındaki sözleşmeye göre Volkan Enver 1 daireyi Kılıç'a verecek..Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri

Ana Arı

Karniyol(carnica) Ana arı, üretimi, satışı üzerine site.

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar