20 Haziran 2018 Çarşamba
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

“Kutlu Doğum Haftası” Çeşitli Etkinliklerle Kutlanacak

17-22 Nisan tarihleri arasında kutlanacak olan “Kutlu Doğum Haftası” etkinlikleri kapsamında, İl Müftüsü Bekir Gerek ve beraberindeki heyet, Vali Azmi Çelik’i makamında ziyaret etti.

Bu önemli haftanın tüm İslam alemine ve Eskişehir halkına hayırlar getirmesini dileyen Vali Çelik, en güzel ahlakın temsilcisi peygamberimizi çocuklarımıza iyi anlatmamız gerektiğini ifade etti. “Bu günler, Hz. Peygambere olan sevgimizin en yoğun yaşandığı, birbirimize karşı kardeşlik duygularının da güç kazandığı özel günlerdir.” diye konuşan Vali Çelik, ziyaretten duyduğu memnuniyeti heyettekilere iletti.

Peygamber efendimizin, bütün dünyaya huzur, barış, kardeşlik, birlik, beraberlik,  güzel ahlak ve temelinde de manevi iklimi tebliğ ettiğini bildiren Müftü Gerek ise, hafta boyunca yapılacak olan etkinlikler hakkında Vali Çelik’e bilgi verdi.

1989 yılından beri kutlanan haftanın bu seneki başlığının “Hz. Peygamber ve Güven Toplumu” olduğunu belirten Müftü Gerek, haftanın birliğe, beraberliğe ve kardeşliğe vesile olmasını temenni etti.

Ziyaretin sonunda Müftü Gerek, Peygamberimizin bir sembolü olarak kabul edilen Gül’ü, Vali Çelik’e takdim etti.Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri

Ana Arı

Karniyol(carnica) Ana arı, üretimi, satışı üzerine site.

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar