20 Haziran 2018 Çarşamba
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

ESKİŞEHİR’DEKİ DENETİMSİZLİĞİN RESMİ Yenikent’te doğa katliamı

Tabiat düşmanları yine iş başında! Eskişehir’de gerekli denetimden uzak kalan bölgeler resmen katlediliyor. Şehrin ormanlık alanları başta olmak üzere kenar semtlerdeki park ve bahçeler, kendini bilmez kişi veya kişiler tarafından adeta çöplüğe çevrildi.


Çevre katliamı dedirten manzara son olarak Yenikent Mahallesi Kartopu caddesi üzerinde yaşandı. Yeşil alan olarak bilinen ve etrafına lüks konutların yapıldığı bölge, hava karardığı saatlerde yanaşan kamyonların bırakıp gittiği inşaat atıkları ve çöplerle dolduruldu. Bölgede ikamet eden vatandaşlar, sorumlu olan Odunpazarı belediyesine çağrıda bulunarak, çevre kirliliğine neden olan kişi veya kişilerin tespit edilerek cezalandırılmalarını istedi. Modern konutların inşa edildiği Kartopu Caddesi üzerinde oluşan çirkin manzara Eskişehirlilerin haklı tepkilerine yol açtı.

 

istikbalgazetesiGönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri

Ana Arı

Karniyol(carnica) Ana arı, üretimi, satışı üzerine site.

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar