23 Mayıs 2018 Çarşamba
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

AÇILIŞ 29’UNA ERTELENDİ

Büyükşehir Belediyesi, yıllardır açamadığı ve çok tartışılan Hayvanat Bahçesi’ni 22 Nisan’da açacağını duyurmuştu. Ancak açılışın 29 Nisan’a ertelendiği öğrenildi.

Belediyesi, yıllardır açılmayan, yaşanan birçok skandalla gündemden düşmeyen ve büyük tepki gören Sazova’daki Hayvanat Bahçesi’ni 22 Nisan’da açacağını duyurmuştu.

 Ancak Büyükşehir Belediyesi’nden yapılan açıklamada, 4’ncü Çocuk Şenliği’nin de, Hayvanat Bahçesi açılışının da bir hafta süreyle ertelendiği belirtildi. Yapılan açıklamada, ertelemenin “soğuk ve yağışlı hava nedeniyle” olduğu belirtildi.
 Yeni programa göre Hayvanat Bahçesi’nin açılışının 29 Nisan’da saat 10.00’da gerçekleşeceği ifade edildi. Hayvanat Bahçesi, 7 ceylanın sokak köpekleri tarafından parçalanması, ardı ardına yaşanan hayvan ölümleri gibi olaylar ve 2 milyon liraya alınan penguenler gibi, milyonlarca lira harcanan hayvan alımları ile daha açılmadan gündeme gelmiş, bu olaylar ülke gündemine de taşınmıştı. 

Can Hacıoğlu
2eylul.com.tr

 Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri

Ana Arı

Karniyol(carnica) Ana arı, üretimi, satışı üzerine site.

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar