21 Ocak 2018 Pazar
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

AÇILIŞ 29’UNA ERTELENDİ

Büyükşehir Belediyesi, yıllardır açamadığı ve çok tartışılan Hayvanat Bahçesi’ni 22 Nisan’da açacağını duyurmuştu. Ancak açılışın 29 Nisan’a ertelendiği öğrenildi.

Belediyesi, yıllardır açılmayan, yaşanan birçok skandalla gündemden düşmeyen ve büyük tepki gören Sazova’daki Hayvanat Bahçesi’ni 22 Nisan’da açacağını duyurmuştu.

 Ancak Büyükşehir Belediyesi’nden yapılan açıklamada, 4’ncü Çocuk Şenliği’nin de, Hayvanat Bahçesi açılışının da bir hafta süreyle ertelendiği belirtildi. Yapılan açıklamada, ertelemenin “soğuk ve yağışlı hava nedeniyle” olduğu belirtildi.
 Yeni programa göre Hayvanat Bahçesi’nin açılışının 29 Nisan’da saat 10.00’da gerçekleşeceği ifade edildi. Hayvanat Bahçesi, 7 ceylanın sokak köpekleri tarafından parçalanması, ardı ardına yaşanan hayvan ölümleri gibi olaylar ve 2 milyon liraya alınan penguenler gibi, milyonlarca lira harcanan hayvan alımları ile daha açılmadan gündeme gelmiş, bu olaylar ülke gündemine de taşınmıştı. 

Can Hacıoğlu
2eylul.com.tr

 Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri

Linkler

eskisehirkonut.com - eskisehiraraba.com - eskisehirapartlar.net - eskisehirdekonaklama.com - Eskişehir Günlük Kiralık Ev - Eskişehir iş ilanları - Günlük Kiralık Ev - Eskişehir Kız Apart - Eskişehir Seri İlanlar