25 Haziran 2018 Pazartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Tur Araçlarına SERBEST: KÖPRÜ ARAÇLARDAN TEMİZLENDİ

Şairfuzuli caddesinin girişinde yaşanan trafik karmaşasına polis el attı. Haftanın ilk günü yapılan denetimler ile köprü üzerinde araçların durması engellendik. Ancak hafta sonu tur firmalarına ait otobüslerin kullandığı bu alanla ilgili yetkililerin ifadelerinene göre Tur araçlarına müdahale edilemiyor.  Ancak Eskişehirlilerin burayı kullanmaları mümkün değil.. Elbette denetlemeler kaç gün daha aynı tempo ile devam ettirilebilecek..

İşte İstikbal Gazetesinde yer alan haber:

Haftanın ilk günü trafik ekipleri tarafından başlatılan denetimler sonucu araç ve yaya trafiğinin yoğun olduğu Porsuk Çayı üzerindeki kemer köprü gelişi  güzel yapılan parklardan temizlendi.

Özellikle hafta sonu şehre gelen tur araçları yüzünden tek şeritli hale düşürülen köprüde sabah saatlerinde başlatılan ve gün boyu devam eden kontrollerde araç park eden sürücülere ekipler tarafından gerekli yasal işlemin yapıldığı öğrenildi.Kent merkezinde vatandaşlardan gelen araç parkı şikayetlerde yaşanan artışı dikkate alan ekipler,denetimlerini ana caddelerde de yaptı.Kontroller sırasında tramvayın gelip,geçtiği güzergahı kullanan sürücülerinde cezalandırıldığı ifade edildi.Yetkililer araç parklarına yönelik kontrollerin devan edeceğini de sözlerine ekledi.

istikbalGönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri

Ana Arı

Karniyol(carnica) Ana arı, üretimi, satışı üzerine site.

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar