18 Haziran 2018 Pazartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Biz Uyarmıştık! Hayvanat BAHÇESİNDE SKANDAL GÖRÜNTÜLER

Eskişehir'de daha açılmadan bir çok skandalla gündeme gelen hayvanat bahçesi açıla bir hafta bile olmadan yaşanan görüntüler yürekleri dağladı.

Açılmadan daha ilk olarak açık bırakılan bir kapıdan giren sokak hayvanlarınca parçalanan ceylanların haberlerinden sonra ortaya çıkan bu görüntüler PES ARTIK dedirtti.

Açılış amacıyla yapılan tanıtım toplantısındaki ELEKTRİKLİ ÇİTLERLE ilgili ne yazıkki Eskişehirde bu konuda tek uyarı yapan yine maalesef bizim sayfamızdı. Hem sosyal medya hesaplarımız üzerinde hemde satırlarımızda hayvanat bahçesine konulan Elektrikli Çit konusunda uyarmıştık..

Onlarca çocuğun girmesinin hedeflendiği bir alanda elekritli çit koymanın ve bunu da bir uyarı ile yazmanın anlamsızlığını ve yaşanak olumsuzluklar karşısında NASIL HESAP verirsiniz demiştik.

Maalesef daha açılal haftası dolmayan hayvanat bahçesinde SKANDAL ve bir okadar üzücü bir görüntü amatör bir kameraya yansıdı. Video görüntülerinde de gördüğünüz gibi bir havyan dakikalarca elektriğe maruz kaldı. Olaya şahit olanları da birşey yamadan çaresiz izlediği durumla ilgili kim nasıl bir yanıt verir.. BU DİLSİZ HAYVANLARIN HAKKINI KİM DİLE GETİRİR..

 VİDEOYU İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

 Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri

Ana Arı

Karniyol(carnica) Ana arı, üretimi, satışı üzerine site.

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar