20 Nisan 2018 Cuma
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

YAPMIYORUM YOLLARI, YETKİYİ DE VERMEM

YAPMIYORUM YOLLARI, YETKİYİ DE VERMEM
  • 11 Mayıs 2017 Perşembe
  • 11151 kez okundu

2eylül gazetesindeki yer alan haberin başlığını okuyunca ilk akla sosyal medyada da sık sık paylaşın Rahmetli Muhsin Yazıcıoğlunun "Belamısın sen CHP" olarak bilinen konuşması geldi akıllara..Hem yetki vermiyorsun, hem yapmıyorsun? Bu nasıl bir anlayıştır böyle..

İşte o video:

YAPMIYORUM YOLLARI, YETKİYİ DE VERMEM

Büyükşehir Belediye Meclisi’nde Başkan Büyükerşen ile İnönü Belediye Başkanı Kadir Bozkurt arasında ilçedeki yollar konusunda tartışma yaşandı

Büyükşehir Belediye Meclisi’nde Başkan Yılmaz Büyükerşen ile İnönü Belediye Başkanı Kadir Bozkurt arasında ilçedeki yollar konusunda tartışma yaşandı. Kadir Bozkurt, Büyükşehir’in ilçede yapması gereken yolların yapılmasını istedi.  Bozkurt, 12 metre üstündeki yolların Büyükşehir’in, diğerlerinin ilçe belediyesi yetkisinde olduğunu söyledi. Büyükerşen, yolların çoğunun ilçe belediyesinde olduğunu savundu. Tartışma sırasında İnönü haritasından yollara bakılırken sinirlenen Büyükerşen, “Yapmıyorum yolları, uzatmayın” dedi. Bozkurt, “Yetkiyi bize verin o zaman biz yapalım” derken, Büyükerşen’in “Yetkiyi de vermem, dışarı da atarım” sözleri tepki topladı.  Büyükerşen’in konuyu bu şekilde bir anda kapatmaya çalışması dikkat çekti.


ASFALT PARALARI YİNE GÜNDEMDE

Öte yandan, Büyükşehir Belediyesi’nin vatandaşlardan yol harcamaları katılım payı almasıyla ilgili gündem maddesi de yeniden meclis gündemine geldi. Söz konusu gündem maddeleri ilgili komisyona havale edildi. Büyükşehir Belediye Başkanlığı yine kamuoyunda asfalt paraları olarak bilinen katılım paylarının vatandaşlardan alınmasını talep etmiş oldu.

Can Hacıoğlu
2eylul.com.tr

 Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri

Ana Arı

Karniyol(carnica) Ana arı, üretimi, satışı üzerine site.

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar