21 Haziran 2018 Perşembe
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Sezon Yine Açıldığı Gibi Kapanmasın ASFALT SEZONU AÇTILAR

Sezon Yine Açıldığı Gibi Kapanmasın ASFALT SEZONU AÇTILAR
  • 13 Mayıs 2017 Cumartesi
  • 4221 kez okundu

Her sezon törenlerle başlayan çalışmalar bu yılda yine aynı tören ve sözlerle gerçekleştirildi. Ancak kentin sokaklara ve caddelerinde üst yapı sorunu artık görmezden gelinebilecek boyutu çoktan aştı.. Her sezon başındaki sözlerin sonunda ortaya çıkan sonuç hep vatandaş ve sürücüler için adeta hüsran.. Kentin kent merkezi dahil ciddi bir üst yapı çalışmasıyla elden geçirilmesi gerekiyor..kentin bir çok yerinde ana caddeler dahil benzer sorunlar var.. bunun yanında logar kapakları da elden geçirilmeyi bekliyor

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığı bünyesinde faaliyet gösteren ekipler yeni çalışma sezonuna düzenlenen törenle başladı.
       
Büyükşehir Belediyesi Yol İşleri Ekipleri 2017 ilkbahar yaz dönemi çalışma sezonunu kurban keserek başlattı. Sezon açılış törenine Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri M. Engin Çakmak, Daire Başkanları, Belediye Bürokratları ile işçiler katıldı.

 “Şehrimize yakışır hizmeti vereceğinizden eminim” 

Sezon açılış töreninde yaptığı konuşmada Yılmaz Büyükerşen, Büyükşehir ekiplerinin başarılı işlere imza atmaya devam edeceğinden emin olduğunu belirterek “Sınırlı kaynaklar ile genişleyen hizmet alanımızda zor ama başarılı işler gerçekleştiriyoruz. Eskişehir sizlerin emeğiyle daha güzelleşiyor. Eskişehirliler rahat yaşayabileceği bütün imkânlara sizlerin emekleri sayesinde sahip oluyorlar. Yaptığınız başarılı çalışmalarla şehrimizin yüzünü yine güldüreceğinize, şehrimize yakışır işler ortaya koyacağınıza eminim. Kazasız belasız hayırlı bir sezon diliyorum” dedi.

 

 Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri

Ana Arı

Karniyol(carnica) Ana arı, üretimi, satışı üzerine site.

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar