19 Haziran 2018 Salı
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

ÇALIŞTAY SHOW DEĞİL: “Bisiklet yolu istiyoruz”

Tek suçu 30 Nisan'da bisikletiyle evinden işine gitmek olan Burhan Günnar'ı ebedi yolculuğuna uğurladık bugün. Geride ise yaşlı gözlerle ailesi, sevdikleri ve 'acaba bir gün dikkatsiz ve sorumsuz bir sürücü tarafından mı son bulacak hayatım?' endişesinde bisikletseverler kaldı. Bir can daha ihmalsizlik yüzünden gitmesin, arkada başka gözü yaşlı aileler kalmasın diye olay yerinde andık Burhan abimizi ve tek isteğimiz olan Eskişehir'de Bisiklet Yollarını talep ettik. Aslında çözüm bu kadar kolay!!

"Bisiklet üzerinde ölmek istemiyoruz"

Burhan Günnar'ın hayatını kaybettiği alanda yapılan anmaya eşi Mürüvvet Günnar ve kızı Merve Günnar da katıldı. Ayakta durmakta zorluk çeken eş Günnar, adalet istediğini ve otomobil sürücüsünün serbest kalmasına dayanamadığını söyledi.

 

 Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri

Ana Arı

Karniyol(carnica) Ana arı, üretimi, satışı üzerine site.

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar