27 Nisan 2018 Cuma
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Tepkiler Sürüyor İmza Sayısı 21bini Geçti..

Tepkiler Sürüyor İmza Sayısı 21bini Geçti..
  • 20 Mayıs 2017 Cumartesi
  • 4294 kez okundu

Açılmasının üzerinden daha bir hafta geçmeden yaşanan olayla Türkiyede gündeme oturan ve her kesimin tepkisini çeken hayvanat bahçesinde yaşananlara karşı başlatılan imza kampanyalarına destek imzaları gelmeye devam ediyor.

Bu anketlerden birisi "Eskişehir hayvanat bahçesi elektrikli işkence zulmüne son" bu sloganla 21binden fazla imza topladı..

"Eskişehir hayvanat bahçesi aşağıda göreceğiniz üzere elektrikli çit uygulaması ile hayvanlara eziyet ve işkence ediyor. Kendi önlemsizlikleri, basite kaçmaları ve şuursuz tutumları nedeniyle hayvanlar telin akımına kapanarak can çekişiyor.

Hayvan haklarının hiçbir kısmına uymayan bu insanlık dışı uygulamanın kaldırılmasını ve ilgili kişilerin işten çıkarılmasını istiyoruz.

Hayvanlar oyuncak değildir, hayvanlar sahipsiz değildir ve hepsinin hakları vardır. Bu şekilde çocuklara daha ufacıkken hayvana eziyet etmeyi normalleştiriyorlar kaldı ki bu durum çocuk gelişiminde büyük travmalara neden olabilir. Bu durum hiç bir hali ile kabul edilemez, hemen son bulmalı."

şeklinde açıklama yapılan imza kampanyasına  ulaşmak için tıklayın

 Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri

Ana Arı

Karniyol(carnica) Ana arı, üretimi, satışı üzerine site.

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar