27 Nisan 2018 Cuma
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

15 Temmuzda Ulaşım Ücretsiz TABİ Kİ ESKİŞEHİR DEĞİL

15 Temmuzda Ulaşım Ücretsiz TABİ Kİ ESKİŞEHİR DEĞİL
  • 13 Temmuz 2017 Perşembe
  • 4443 kez okundu

15 Temmuz anma etkinlikleri nedeniyle vatandaşların ulaşımda sıkıntı yaşamaması için bazı illerde bir gün bazı illerde 2 gün boyunca toplu ulaşım ücretsiz..

Eskişehir en son toplu ulaşımın ücretsiz olduğu zamanlar 1990 lı yıllardan bu yana bu şekilde bir hizmet maalesef sunulmadı.

Şu zamana kadar Eskişehirde toplu ulaşım ile ilgili her 15 temmuz gecesi ulaşım hizmetinin ücretsiz olmasının yanında yapılıp yapılmayacağı konusunda bir açıklama yapılmış değil. Eskişehirlilerin bu beklentileri İzmir Büyükşehir belediyesi tarafından alınan kararla bir kat daha arttı.

İzmir Büyükşehir Belediye Meclisinde alınan karar gereği 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinliklerine katılmak isteyen vatandaşlar için cumartesi günü saat 19.00’dan pazar günü saat 07.00’a kadar geçerli olmak üzere toplu ulaşım araçları ücretsiz olacak

Ankara'da EGO otobüsleri, metro ve Ankaray, 15 Temmuz darbe girişiminin yıldönümünde halkın anma etkinliklerine rahat katılım sağlayabilmeleri için ücretsiz olacak.

İstanbul'da 15 - 16 Temmuz'da 2 gün boyunca ulaşım ücretsiz olacak.

 Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri

Ana Arı

Karniyol(carnica) Ana arı, üretimi, satışı üzerine site.

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar