25 Haziran 2018 Pazartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

“15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü” Coşkusu

“15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü” programları kapsamında, Valilik Meydanı’nda düzenlenen programa binlerce Eskişehirli katıldı.

Eskişehir Valiliği tarafından gerçekleştirilen etkinliğe binlerce kişi Türk bayrakları ile katıldı. Sinevizyon gösteriminin yapıldığı etkinlikte sık sık 'Şehitler ölmez vatan bölünmez' sloganları atıldı.

“15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü” programları çerçevesinde, Eskişehir Valiliği tarafından organize edilen programda; Aykut Kuşkaya, Bekir Develi, Grup Genç, Esat Kabaklı ve Eskişehirli Ses Sanatçısı Mithat Körler sahne aldı.

Vali Özdemir Çakacak ve eşi Kevser Çakacak, Valilik Meydanı’nda düzenlenen programları yakından takip etti.

Programın konuşmalar bölümünde Eskişehir halkına seslenen Vali Çakacak’ın “Demokrasimize ve demokratik yaşantımıza yönelik Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) tarafından yapılan hain darbe girişimi karşısında; Sayın Cumhurbaşkanımızın daveti ile halkımız elinde bayraklarıyla sokaklara çıkarak, meydanlara inerek, havalimanlarını doldurarak; namluların, tankların, helikopterlerin, uçakların karşısına dikilerek bu talihsiz, menfur ve kanlı girişimi akamete uğratmıştır” sözleri akıllarda yer edindi.Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri

Ana Arı

Karniyol(carnica) Ana arı, üretimi, satışı üzerine site.

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar