19 Haziran 2018 Salı
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

İlçe Belediyelerine Başka İllerin Desteği Sürüyor

İlçe belediyelere diğer illerin büyükşehir belediyelerinden destekler sürüyor. Kocaeli, Ankara Büyükşehir şehir belediyelerinden sonra şimdi de bir destek İzmir Büyükşehir'den Mahmudiyeye geldi..

Eskişehir Mahmudiye Belediyesi ilçe merkezi ve ilçe sınırlarında bulunan tüm mahallelerde kullanılmak üzere İzmir Büyükşehir Belediyesi’nden hibe yoluyla otobüs alımı gerçekleştirdi.

Mahmudiye Belediye Başkanı İshak Gündoğan’ın konu ile ilgili yaptığı açıklamada; “Vatandaşlara daha hızlı ve daha kaliteli hizmet vermek için araç sayısını her geçen gün arttırıyoruz. Bu yoğun girişimlerin sayesinde İzmir Büyükşehir Belediyesi’nden hibe yoluyla otobüs alımı gerçekleştirdik. İlçeme desteklerini esirgemeyen İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu’na ilçemiz ve belediyemiz adına çok teşekkür ederim. Mahmudiye’ye daha kaliteli ve daha iyi hizmet için belediye olarak çalışmalarımıza devam edeceğiz. Teknolojik gelişmelere kayıtsız kalmayıp kendini yenileyen ve hizmet kalitesini artıran bir belediyecilik anlayışı ile mevcut araç filomuzu her geçen gün güçlendiriyoruz " dedi.
19 mahallede hizmetleri arttırarak ve sürdürmek istediklerini ifade eden Başkan Gündoğan, “Filomuza yeni katılan otobüsün halkımıza ve ilçemize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri

Ana Arı

Karniyol(carnica) Ana arı, üretimi, satışı üzerine site.

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar