25 Nisan 2018 Çarşamba
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Eskişehir de Bir SULAMA SORUNUDUR GİDİYOR

Eskişehirde yerel basın ve sosyal medya gündemine düşen yollardaki sulama sisteminin asfaltı ıslatması nedeniyle oluştuğu iddia edilen kaza haberlerine bir de yürüyüş yolunda yapılan sulama eklendi.

Ana caddelerde refüjler kadar yolu ıslatan sulama sistemi kaza riskini artırıyor. Hatboyundaki sulama ise "BÖYLE SULAMA MI? OLUR" tepkisine neden oldu..

Hatboyundaki sulama ile ilgili vatandaşın tepkisi şöyle:

Hat boyu güzelliğinin yanı sıra sorunlarıyla da vatandaşların dikkatinden kaçmıyor.Kırık camların yanı sıra işletmelere verilen ve işgallerin abartılarak yürüyecek yer kalmayışı ve son olarak çimleri hatalı sulamaları da bilinçsizce olduğu gözlerden kaçmıyor. Adeta böyle sulama mı? olur diye soruyorlar vatandaşlar '''buna şahit olan vatandaş Mehmet Ömürlü gördüklerini hemen fotoğraflayıp kamu oyuyla paylaştı sulama öyle bir abartılmış su başı boş akıyor ve her tarafı göl yapıyor, insanların oturacağı oturaklar su içinde geçmekse mümkün değil adeta küçük bir göleti andırıyor. Bu her zaman böyleyse yapılan hizmetler bir süre sonra kullanılmaz hale gelecek sürekli su içinde kalan ahşap oturma yerleri kabaracak ve yenisini yapmak gerekecek ve bu böyle devam edecek bunu böyle yapmak yerine suyu açan ve görevli kimse başından ayrılmayarak su taşmadan kapatması gerekir böylece ne etraf gölete dönecek ne? de oturacak yerler kabaracak işte böyle malesef bizde bakım yapmayı bile bilmiyor ya da bu işi yapanları denetleyenlerin olmayışı görmemesi bu durumların yaşanmasına neden oluyor bizden söylemesi dedi.

 Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri

Ana Arı

Karniyol(carnica) Ana arı, üretimi, satışı üzerine site.

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar