20 Temmuz 2018 Cuma
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Şimdi de DELİKLİTAŞIN ÇİLESİ BAŞLADI Aydınlatmalar Çalışmıyor

Eskişehirde neredeyse 3. yılına girecek olan ve şu zamana kadar kimsenin kamuoyuna sorular konusunda yanıt vermediği Fiberobtik kablo çalışmaları uğradığı yerde hayatı çekilmez hale getiriyor. Su boruları, telefon kabloları, elektrik kabloları bazen doğalgaz boruları patlıyor.. Hepsinden öte çalışmaların neden olduğu karmaşa da gerilen vatandaşlar adeta ateş püskürüyorlar tartışmalar ardı ardına yaşanıyor.

Şuan çalışmaların yapıldığı adreslerden birisi de Deliklitaş Mahallesi. Bu kez sıkıntı sokaka aydınlatmaları ve geçtiğimiz yıllarda yapılan kaldırımların parçalanmış hali..

İşte vatandaşın tepkisi:

Deliklitaş mahallesinde Deliklitaş Caddesi üzerinde 10 gününe yakındır yol aydınlatmaları çalışmamaktadır. Cadde üzerinde fiber alt yapı çalışmaları ve inşaatlardan dolayı kaldırımlar bozuk ve kullanılamaz halde, büyük bir tehlikeye yol açmaktadır. Mahalle muhtarımız ve mahallemizin duyarsızlığı, ilgisizliği yüzünden kimse onarım çalışmalarına gelmiyor. OEDAŞ’ı arayıp durumu izah etmeme rağmen kimse gelip de aydınlatmalarla ilgili çalışma yürütmedi. Bende bütün aydınlatma direklerine ekte gösterilen yazıları yapıştırdım 2 kez 186’yı aramama rağmen gerekli işleri yapmıyorlar. Gerekli duyarlılığı gösterirseniz sevinirim.

 

 Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri

Ana Arı

Karniyol(carnica) Ana arı, üretimi, satışı üzerine site.

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar