13 Aralık 2017 Çarşamba
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Mavi Masa Gibi OLMASIN: İletişim Karavanı mahalle mahalle gezecek

Mavi Masa Gibi OLMASIN: İletişim Karavanı mahalle mahalle gezecek
  • 2 Ağustos 2017 Çarşamba
  • 2070 kez okundu

Odunpazarı belediyesinin yeni icraati umut verici. Ancak daha önceden adı beyaz olan sonradan ismi MAVİ MASA diye değiştirilen hizmetten vatandaş tam anlamı ile yararlanamıyor. Yeni iletişim yönteminin bu sıkıntıları aşması umuluyor..

Odunpazarı Belediyesi, İletişim Karavanı ile Odunpazarı’nı mahalle mahalle gezecek, vatandaşların sorunlarını dinleyecek.

Odunpazarı Belediyesi İletişlim Karavanı ile Odunpazarlılarla bir araya gelecek. Odunpazarını mahalle mahalle gezecek olan İletişim Karavanı, hafta içi semt pazarlarında hafta sonu ise piknik alanları ve parklarda olacak.  Aynı zamanda gezici kütüphane olarak görev yapacak olan İletişim Karavanı, vatandaşların sorunlarını dinleyip çözüme kavuşturacak.

Hafta sonu Kocakır Mesire Alanı’nda olan İletişim Karavanı, vatandaşlardan yoğun ilgi gördü. Odunpazarı Belediye Başkanı Av. Kazım Kurt da İletişim Karavanı’na giderek hem karavanı inceledi, hem de vatandaşlarla sohbet etti. Başkan Kurt’a Odunpazarı Belediyesi Başkan Yardımcısı Figen Engin de eşlik etti. Başkan Kurt ve Engin vatandaşların dilek ve şikayetlerini dinledi.

İletişim Karavanının iki haftalık programı ise şöyle:
İletişim Karavanı; 2 Ağustos Çarşamba günü Çarşamba Pazarı’nda, 4 Ağustos Cuma günü Kırmızıtoprak’taki Cuma Pazarı’nda, 5-6 Ağustos’ta Botanik Park’ta, 8 Ağustos Salı günü Emek Kapalı Pazar Yeri’nde, 9 Ağustos Çarşamba Günü ise Ihlamurkent Pazarı’nda olacak.  Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri