20 Temmuz 2018 Cuma
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Sosyal Medyada Çok Konuşulan Fotoğraf

Sosyal Medyada Çok Konuşulan Fotoğraf
  • 3 Ağustos 2017 Perşembe
  • 5515 kez okundu

Geçtiğimiz Cumartesi günü meydana gelen olay sonrasında bir çok haber kaynağında farklı bilgilerle Eskişehir Gündemine düşen saldırı olayı özellikle sosyal medyada çok konuşuldu. Yılmaz Büyükerşen'e Saldırı, Silahlı Saldırı, Yumruk gibi pek çok farklı haber başlıkları ile sunulan olay dün yine Yılmaz Büyükerşen'in olaydan günler sonra boynundaki boyunlukla görüntülenmesiyle tekrar sosyal medyada konuşulanlar arasına girdi.

29 Temmuz günü meydana gelen olay sonrasında basının önüne çıkarak açıklama yapan başkan Büyükerşen olayla ilgili bilgi vermişti. 30 Temmuz Pazar günü ise bu kez Büyükşehir Belediyesi önünde vatandaşlara hitap eden başkanın görüntülerinden sonra Eskişehir Milletvekili Emine Nur Günay ile görüşmeleri sırasındaki çekilen fotoğraf sosyal medyada yer aldı.

Olayın üzerinden günler geçtikten sonra bu kez boyunlukla görüntülenen başkanın görüntüleri konusunda pek çok yorum yapıldı.29 Temmuz Cumartesi günü yaanan üzücü olay sonrasında sosyal medyada en çok paylaşılan fotolardan birisi de Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt'un telefon görüşmesi görüntüsü olmuştu.
Yaşanan olay ile ilgili gözaltına alınan zanlılardan 3'ü tutuklanırken 2 zanlı adli kontrol şartı ile serbest bırakıldı. Yaşanan olay sonrasında Yılmaz Büyükerşen'e pek çok destek mesajları da geldiği Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan da arayarak Büyükerşen'den rapor istedi..


Başkan Yılmaz Büyükerşen'in boynundaki boyunluğun yaşanan saldırı olayı nedeniyle mi yoksa başka bir rahatsızlık nedeni ile mi takılı olduğu konusunda net bir açıklama bilgi yer almadı.Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri

Ana Arı

Karniyol(carnica) Ana arı, üretimi, satışı üzerine site.

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar