20 Temmuz 2018 Cuma
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Hat Boyundaki Büfeler Tepebaşı Belediyesi Tarafından Mühürlendi

Geçtiğimiz Cumartesi günü yaşanan olaylar sonrasında daha önce ruhsatı iptal edilen büfeler kapatıldı. Yaşanan olaylar sonrasında işyeri sahibinin avukatı tarafından yapılan açıklamada büfeler ile ilgili olarak Tepebaşı Belediyesi tarafından ruhsatların iptal edildiği buna karşılık Yürütmeyi Durdurma için mahkemeye başvurulduğu ve davanın devam ettiği bilgisi verilmişti.  Ancak dün bir gelişme yaşanarak bu büfeler kapatıldı. Mühürleme işlemi ile ilgili Tepebaşı Belediyesi tarafından yapılan yazılı açıklama şöyle:

Bir süredir Eskişehir gündeminde yer alan Hat Boyu Caddesi üzerindeki büfelerin ruhsatları, Tepebaşı Belediyesi tarafından iptal edilmiş ve büfeler mühürlenmiştir.

Söz konusu büfelerin ruhsatları, açma ruhsatlarındaki koşullara uygun hareket edilmediği ve ruhsat hilafına aykırı işlemlerin kaldırılmadığının tespit edilmesi ile 9 bin 207 Sayılı İşyeri Açma ve Çalışma Ruhsatlarına İlişkin Yönetmeliğin 13. maddesi gereği iptal edilmiştir.

Tepebaşı Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekiplerimiz, İl Emniyet Müdürlüğü’nden de alınan güvenlik desteği eşliğinde söz konusu büfeleri mühürlemiştir.Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri

Ana Arı

Karniyol(carnica) Ana arı, üretimi, satışı üzerine site.

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar