22 Temmuz 2018 Pazar
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Yıllardır Ücretsiz Olan Otopark da PARALI OLDU

Yunusemre devlet hastanesi yanında bulunan ve yıllardır ücretsiz olarak vatandaşların yararlandığı otopark da ücretli oldu. Vatandaşlar tepki gösterdiler. Ayrıca otoparkın akşam 19:00 dan sonra hafta sonları ve tatillerde de kapalı olmasına da tepki gösteren vatandaşlar 24 saat kullanılan hastane için gelen giden vatandaşların ne yapacağını merak ettiklerini ifade ettiler.

Hastanenin acil servisine ve hasta ziyaretleri için gelenlerin kullandığı otopark alanının kapalı olduğu zamanlar araçların nereye konulması gerektiği de bir muamma..

Otoparkın ücretli olduğunu gören vatandaş tepkilerini şu şekilde ifade etti.

05/08/2017 tarihinde saat 13:30 sıralarında hasta ziyareti için hastaneye gittiğimde yıllardır burada ücretsiz olan bu otoparkın son günlerde paralı olduğunu gördüm buna nazaran cumartesi günü kapalı dır ibaresi olmamasına rağmen kapalı vaziyette bir otopark .

lütfen gazetenizde paylasirsaniz sevinirim sağlık hizmetinin verildiği yerde paralı otopark olabilirmi ve türkiye sakatlar derneği ile ortaklaşa nasıl işletmesi yapılabilir bu otoparkın.

 Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri

Ana Arı

Karniyol(carnica) Ana arı, üretimi, satışı üzerine site.

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar