22 Temmuz 2018 Pazar
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Vali Çakacak, Mahmudiye Ve Çifteler İlçesini Ziyaret Etti

Vali Çakacak, Mahmudiye Ve Çifteler İlçesini Ziyaret Etti
  • 7 Ağustos 2017 Pazartesi
  • 3166 kez okundu

Son yayımlanan Valiler Kararnamesi ile Eskişehir’e atanan Vali Özdemir Çakacak, yoğun işleri arasında fırsat buldukça ilçeleri de yakından tanımaya çalışıyor.

Çifteler ve Mahmudiye ilçelerine giden Vali Çakacak, vatandaşlarla bol bol sohbet ederek, istek ve temennileri dinledi.

İlk olarak Mahmudiye ilçesini ziyaret eden Vali Çakacak, bir kahvehanede oturan vatandaşların istek ve taleplerini dinledi. Vatandaşlarla yakından ilgilenen Vali Çakacak, taleplerin en yakın sürede yerine getirileceğini söyledi. İlçenin genel durumu hakkında Kaymakam Gökhan Dolaş’tan bilgi alan Vali Çakacak, daha sonra Mahmudiye’den ayrıldı.

Mahmudiye ilçesindeki temaslarının ardından Çifteler ilçesin geçen Vali Çakacak, ilçenin sosyal, idari, eğitim-öğretim, ekonomik, kültür varlıkları ve turizm durumu hakkında Kaymakam Akın Ağca’dan ve Belediye Başkanı Metin Özen’den bilgi aldı.

Türkiye’nin üçüncü büyük nehri olan Sakarya Nehrinin doğduğu Sakaryabaşı’nda incelemelerde bulunan Vali Çakacak, bölgenin doğal güzelliği karşısında hayranlığını gizleyemedi. Sakaryabaşı su kaynağının ilçenin turizm alanında tanınmasına katkı sağladığını dile getiren Vali Çakacak, her alanda hızla gelişen Çifteler ilçesinin daha çok tanınmasını sağlamak için Valilik olarak ellerinden geleni yapmaya çalışacaklarını söyledi.

İlçe ziyaretlerinden sonra Eskişehir’e dönen Vali Çakacak, İl Emniyet Müdürü Engin Dinç ile birlikte şehrin giriş noktasında görev yapan polis memurlarını ziyaret etti. Görevi başındaki polis memurlarıyla bir süre sohbet eden Vali Çakacak, daha sonra noktadan ayrıldı.Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri

Ana Arı

Karniyol(carnica) Ana arı, üretimi, satışı üzerine site.

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar