22 Temmuz 2018 Pazar
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Alt Geçit Tamam AMA YAN YOLLAR: Bağlantı yolu için isyan

Alt Geçit Tamam AMA YAN YOLLAR: Bağlantı yolu için isyan
  • 12 Ağustos 2017 Cumartesi
  • 3549 kez okundu

Gündoğu Mahalle sakinleri dün sokağa dökülerek taleplerini dile getirdi.Geçtiğimiz Haziran ayı içerisinde araç ve yaya trafiğine açılan alt geçit girişinde bir araya gelen mahalle sakinleri yalardır dile getirdikleri yol sorununa bu güne kadar hiçbir şekilde çözüm getirilmediğine dikkat çekerek yetkilileri göreve davet etti.

Cuma namazı çıkışında toplu halde çevre yolu alt geçidinde toplanan vatandaşlar, pankart açarak karşılaştıkları sorunu bir kez  daha dile getirdi.Gündoğdu Mahallesi ile Gökmeydan Mahallesini birbirine bağlayan alt geçidin hiçbir işe yaramadığını ifade eden muhtar İbrahim Akdağ, Adalet istediklerini belirterek,gerekirse Ankara’ya kadar yürüyeceklerini söyledi.Çevre yolu üzerinden Gündoğdu Mahallesine hiçbir şekilde bağlantı yolu olmadığına dikkat çeken muhtar Akdağ “Alt geçit yapıldıktan sonra mahallemize çevre yolundan bağlantı yolu yapılmadı.Mihallıçcık caddesi üzerinden Gündoğdu’ya bağlantı yolu açılmasını istiyoruz. Mahalle halkı olarak gitmediğimiz yer,çalmadığımız kapı kalmadı.Büyükşehir Belediyesi Kara yolları genel müdürlüğüne,orası Odunpazarı Belediyesine topu atıyor.Eğer sorumlu Cumhuriyet Halk Partili belediyedeyse parti genel merkezine, Karayollarındaysa Cumhurbaşkanlığına kadar yürüyüş düzenleyeceğiz. Artık üvey evlat gibi görülmek istemiyoruz. Ödediğimiz vergilerin karşılığını hizmet olarak geri almak istiyoruz.Tek talebimiz budur” diye konuştu.Düzenlenen eylem yapılan basın açıklaması ile son buldu.

istikbal gazetesiGönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri

Ana Arı

Karniyol(carnica) Ana arı, üretimi, satışı üzerine site.

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar