26 Mayıs 2018 Cumartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Parkın içinde korkutan çukur

Bir süre önce park etrafında başlatılan inşaat çalışmasının ardından oluşan çukur, bölge sakinlerinin korkulu rüyası haline geldi.

Sıcak yaz günlerinde park ve oyun alanının adeta dolup taştığını belirten vatandaşlar çukurun kapatılması için çalmadık kapı bırakmadıklarını belirten mahalle sakinleri bölgeden sorumlu yetkilileri göreve davet ettiklerini belirtti. İnşaat temeli sırasında oluşan çukurun günlerdir kapatılmadığını ve etrafında ise hiçbir güvenlik önleminin alınmadığına dikkat çeken mahalle halkı “Geçtiğimiz günlerde parkta oyun oynayan bir çocuk çukura düşerek kolunu kırdı. Her an birisi düşecek korkusu yaşamaktayız. Sorunu mahallemiz muhtarına bildirdik. Kapatılması için belediye ye kadar müracaatta bulunduk. Her nedense çukur kapatılmadı. Etrafında ise gerekli güvenlik önlemi alınmadı. Kapatılması için birilerinin ölmesi mi gerekiyor?” diye dert yandılar.

 

istikbal gazetesiGönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri

Ana Arı

Karniyol(carnica) Ana arı, üretimi, satışı üzerine site.

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar