19 Kasım 2017 Pazar
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Köprüye Yapılan YALITIM SOSYAL MEDYANIN GÜNDEMİNDE

Köprüye Yapılan YALITIM SOSYAL MEDYANIN GÜNDEMİNDE
  • 19 Ağustos 2017 Cumartesi
  • 2969 kez okundu

Odunpazarı belediyesinin bir anda uygulama kararı aldığı proje her gün farklı bir detay ile gündeme gelmeye devam ediyor.

Bir anda karar verdi diye ifade etmemizin nedeni daha bir yıl öncesinden buraya yapılan EMZİRME KABİNLERİ..  Zira böylesine ağaçların bile yerinden söküleceği bir proje yapılacağı planlanan alanda neden kaldırılacak bir çalışma yapılmış olsun.

Ciddi bir planlama sonrası ortaya konulacak olan proje bir anda gündeme getirilip belediye meclisteki çoğunlukdan da yararlanılarak uygulamaya konuldu. Maliyetinden, ağaçların sökülüp götürülmesine, alanı tamamen kapatan köprüsünden, toprak alanların betonlanlarla kaplanmasından, mevcutta ağaçların şimdiden yapraksız kalmasına kadar pek çok konuda gündeme gelen ve eleştirilen çalışmalar bu kez Köprü duvarlarına yapılan vatandaşların da ISI YALITIM MALZEMESİ olarak bildiği TAŞYÜNÜ ile kaplanması konusu oldu.

Vatandaşların tepki gösterdiği çalışmanın tam olarak ne maksatla yapıldığı konusunda pek çok yorumlar yapılırken bu malzemenin neden kullanıldığı konusunda bilimsel bir açıklama kimse yapamadı. Boş bir duvarın bu malzeme ile kaplanmasına bir anlam veremeyen sosyal medya kullanıcıları yetkili mercilerden bir açıklama yapılır mı diye merak ediyor..

Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri