21 Haziran 2018 Perşembe
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Şu hale bak!

Her yer park halinde bırakılan iki tekerlekli araçlarla doldu. Şehrin merkezi başta olmak üzere cadde ve sokak aralarına rastgele bırakılan bisiklet ve motosikletler vatandaşlara da geçit vermiyor.

Gerekli ve yeterli denetimin her nedense bir türlü yapılamayan Eskişehir de önüne gelen araçlarını gelişi güzel park edip gidince ortaya da istenmeyen manzaralar çıkıyor. Halkın yoğun olarak gelip geçtiği Arifiye Mahallesi Yalbı Sokak içerisi de iki tekerlekli araçların resmen işgali altında.


Sokak içerisinde faaliyet gösteren yemek salonlarına ait iki tekerlekli araçların çoğunlukta olduğu Yalbı sokakta yürümenin adeta imkansız hale geldiğini belirten Eskişehirliler, zabıta ve trafik müdürlüğü ekiplerini de göreve davet etti. Kent merkezinde yer alan ağaçların bile bu araçlarla doldurulduğuna işaret eden vatandaşlar “Avrupa kenti olan Eskişehir’e bu görüntüler hiç yakışmıyor” demekten de kendilerini alamıyor.

 

istikbal gazetesiGönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri

Ana Arı

Karniyol(carnica) Ana arı, üretimi, satışı üzerine site.

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar