21 Haziran 2018 Perşembe
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Seyitgazi Belediyesi Turizm Ofisi Açıldı

Seyitgazi Belediyesi tarafından ilçede Turizm Tanıtım Ofisi açıldı.

Seyitgazi BelediyeSİ 100.Yılında İlçenin tarihi ve turistik yerlerini yerli ve yabancı turistlere daha iyi anlatmak ve rehberlik etmek için planlanan Turizm Tanıtım Ofisini ve vatandaşların meslek edinebileceği mekanlardan birisi olan SEYMEK'in (Seyitgazi Meslek Edindirme Kursu)' açılışını gerçekleştirdi.

Turizm Ofisi ve Meslek edindirme kursunun  ilçeye ciddi katkılar sunacağını belirten  Seyitgazi Belediye Başkanı Hasan Kalın, "  Binlerce yıllık geçmişi ile önemli tarih ve kültür merkezlerinden birisi olan Seyitgazi'de bize miras kalan tarihi ve kültürel varlığa sahip çıkmak, bu mirası gelecek kuşaklara taşımak, ülkemiz ve dünyada tanıtılmasını sağlamak için yoğun bir çaba sarf ediyoruz. İlçenin tarihi ve turistik yerlerini yerli ve yabancı turistlere daha iyi anlatmak ve rehberlik etmek için açtığımız turizm ofisinin  bölgemizin tanıtımında önemli derecede katkı yapacağına inanıyoruz. Bununla birlikte Sosyal Belediyecilik alanında da SEYMEK'in (Seyitgazi Meslek Edindirme Kursu)  yeni binasının açılışını gerçekleştirdik. İlçemizin her alanda kalkınması ve her geçen gün gelişmesi adına stratejik planlarımızı hayata geçiriyoruz. Geçmişin izinde geleceğe güçlü ve emin adımlarla yürüyoruz."dedi.

 Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri

Ana Arı

Karniyol(carnica) Ana arı, üretimi, satışı üzerine site.

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar