19 Kasım 2017 Pazar
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

‘TEK İSTASYON ESKİŞEHİR’E YETMİYOR

‘TEK İSTASYON ESKİŞEHİR’E YETMİYOR
  • 11 Eylül 2017 Pazartesi
  • 2072 kez okundu

Eskişehir Ticaret odası başkan adayı Ayhan Sezer, üye sorunlarını gündeme taşımaya devam ediyor. Sezer, son olarak şehrimizde bir tane bulunan araç muayene istasyonun kentin ihtiyaçlarını cevap vermekten uzak kaldığını dile getirdi.

Büyükşehir olan diğer illerde iki ve daha fazla TÜV-TÜRK araç muayene istasyonun Eskişehir gibi sanayi ve ticaret kapasitesi yüksek bir kentte bir tane kalmasının pek çok olumsuz sonuca yol açtığına değinen Sezer,’’Eskişehirliler,günümüzün en kıymetli varlığı olan zamanlarını bu istasyona gidip gelmek ve buradaki işlerini yaptırma mücadelesi vererek zayii zorunda kalıyor ‘’dedi

Mevcut istasyonun yerininde ticaret erbabının en çok şikayet ettiği konulardan birisi olduğuna değinen Sezer ,sözlerini şöyle tamamladı.‘’Şehrimizin işletmeler,fabrikalar,ve sanayi sitelerinin yoğun olduğu Ankara yolu istikametinde ve çevresine konuşulanmıştır.Dolayısıyla TÜV-TÜRK araç muayene istasyonunun olması gereken mahal bu çevrededir.
Buna rağmen mevcut istasyonumuzu kaybetmemeli ve ikinci bir muayene istasyonun bölgede oluşturması için gerekli girişimlerin hemen başlatılması gerekmektedir. Eskişehiremize ve büyükşehirimize yakışan da budur.

 Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri