25 Haziran 2018 Pazartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Bu yola dikkat!

Bu yola dikkat!
  • 14 Eylül 2017 Perşembe
  • 3758 kez okundu

Atatürk Bulvarı ile Sazova Mahallesini birbirine bağlayan Ulusal Egemenlik Bulvarı üzerinde kazasız gün geçmiyor. Yeterli trafik önleminin alınmadığı bulvar üzerinde yaşanan kazalar giderek artıyor.

Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi hastanesi önünden başlayan ve Çamlıca, Batıkent’e kadar devam eden bulvarda aşırı hız meraklısı sürücülerin yol açtığı kazalar tepkilere neden oluyor. Hemen hemen hergün bulvarın yeni bir kazaya sahne olduğunu belirten vatandaşlar “Ulusal Egemenlik Bulvarı özellikle akşam saatlerinde yarış pistine çevriliyor. Viraja hızlı giren birçok araç bariyerlere çarparak durabiliyor. Bir an önce bulvar üzerine hız kesici tümseklerin yapılması gerekiyor. Yeteri kadar da uyarı levhası bulunmuyor. Gerekli trafik denetimleri yapılsa bu kazalar da yaşanmayacak” diye dert yandılar.

 

istikbal gazetesiGönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri

Ana Arı

Karniyol(carnica) Ana arı, üretimi, satışı üzerine site.

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar