20 Ekim 2018 Cumartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Karavan Gezerken Sokakları GÖRMÜYOR MU?

Kentin çözüm bekleyen sıkıntıları arasında yer almaya devam eden üst yapı sorunlarına vatandaşlar tepkili, yetkililer sessiz. Odunpazarı Belediyesi tarafından uygulamaya konulan güzel bir hizmet var "İletişim Karavanı". Odunpazarı belediyesinden yapılan açıklamaya göre Karavan mahalle mahalle geziyor.. Peki bu karavan gezerken bu sokaklardan geçmiyor mu? Sokaklardaki diğer sürücülerin yaşadıklarını bu karavan yaşamıyor mu? Karavan bu sıkınıtıları adreslerini not alıp gerekli birimleri bilgilendirmiyor mu?

İletişim Karavanı mahalle mahalle gezmeye devam ediyor

Odunpazarı Belediyesi, İletişim Karavanı vatandaşların sorunlarını dinlemek ve çözüm bulmak için mahalle mahalle gezmeye devam ediyor.

Odunpazarı Belediyesi İletişlim Karavanı ile Odunpazarlılarla bir araya geliyor. Odunpazarını mahalle mahalle gezen İletişim Karavanı, semt pazarlarında vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor. Aynı zamanda gezici kütüphane olarak görev yapan İletişim Karavanı, vatandaşların sorunlarını dinleyip çözüme kavuşturuyor.

En son Emek Kapalı Pazar Alanı’nda vatandaşlarla bir araya gelen İletişim Karavanı, vatandaşlardan yoğun ilgi gördü.

İletişim Karavanının iki haftalık programı ise şöyle:
İletişim Karavanı; 20 Ekim 2017 Cuma Günü 71 Evler Muhtarlık önünde, 21 Ekim 2017 Cumartesi Günü Yenikent Açık Pazar Alanında, 24 Ekim 2017 Salı Günü Emek Kapalı Pazar Alanında, 25 Ekim 2017 Çarşamba Günü Ihlamurkent Açık Pazar Alanında, 26 Ekim 2017 Perşembe Günü Erenköy Açık Pazar Alanında, 28 Ekim 2017 Cumartesi Günü ise 75. Yıl Kapalı Pazar Alanında olacak. 

MESELA

Kırmızı Toprak Mahallesinden

Akarbaşı Mahallesi

 Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri

Ana Arı

Karniyol(carnica) Ana arı, üretimi, satışı üzerine site.

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar