22 Ocak 2018 Pazartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Bu sokakların hali ne?

Şehir merkezinde belediyeler tarafından yapılan ve modern hale gelen sokaklar, sürekli kazılınca ortaya istenmeyen görüntüler çıkıyor.

Şehir merkezini kapsayan sokaklarda daha güzel görünüm ve sağlıklı kullanım amacıyla belediyeler yoğun çaba ve para harcayarak yaptığı sokaklar yazboz tahtasına çevriliyor.

Pek çok kurum tarafından yapılan kazıların ardından olduğu gibi bırakılan sokaklarda ortaya çıkan görüntü, “bu sokakların hale ne?” sorusunu sorduruyor.

Yapılan çalışmaların ardından ilk hal gibi bırakılmayan ve hatta umarsızca bırakılıp gidilen sokaklarda yaşanan çile ise vatandaşın tepkilerine yol açıyor. Kentin sokaklarında yapılan çalışmaların plan ve program dahilinde yürütülmesi gerektiğini söyleyen vatandaşlar, “Sokaklarımızın artık sürekli birileri tarafından kazılmasını istemiyoruz. Kazılıyorsa da aynı gün ilk haline döndürülsün.” Diyor.

 

istikbal gazetesi

 Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri

Linkler

eskisehirkonut.com - eskisehiraraba.com - eskisehirapartlar.net - eskisehirdekonaklama.com - Eskişehir Günlük Kiralık Ev - Eskişehir iş ilanları - Günlük Kiralık Ev - Eskişehir Kız Apart - Eskişehir Seri İlanlar