20 Ekim 2018 Cumartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Bu sokakların hali ne?

Şehir merkezinde belediyeler tarafından yapılan ve modern hale gelen sokaklar, sürekli kazılınca ortaya istenmeyen görüntüler çıkıyor.

Şehir merkezini kapsayan sokaklarda daha güzel görünüm ve sağlıklı kullanım amacıyla belediyeler yoğun çaba ve para harcayarak yaptığı sokaklar yazboz tahtasına çevriliyor.

Pek çok kurum tarafından yapılan kazıların ardından olduğu gibi bırakılan sokaklarda ortaya çıkan görüntü, “bu sokakların hale ne?” sorusunu sorduruyor.

Yapılan çalışmaların ardından ilk hal gibi bırakılmayan ve hatta umarsızca bırakılıp gidilen sokaklarda yaşanan çile ise vatandaşın tepkilerine yol açıyor. Kentin sokaklarında yapılan çalışmaların plan ve program dahilinde yürütülmesi gerektiğini söyleyen vatandaşlar, “Sokaklarımızın artık sürekli birileri tarafından kazılmasını istemiyoruz. Kazılıyorsa da aynı gün ilk haline döndürülsün.” Diyor.

 

istikbal gazetesi

 Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri

Ana Arı

Karniyol(carnica) Ana arı, üretimi, satışı üzerine site.

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar