23 Ekim 2018 Salı
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Seyitgazi kendi taşını üretiyor

Bünyesindeki tesis ile kilitli parke ve bordür taşını kendi üreten Seyitgazi Belediyesi, Kırka Mahallesi'nde çalışmalarını hızlandırdı.

Seyitgazi Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Kırka'da daha modern ve kullanışlı yolların yapımı için harekete geçti. Kırka'da yoğun bir tempoda süren çalışmaları yerinde inceleyen Seyitgazi Belediye Başkanı Hasan Kalın, "Söz verdiğimiz gibi altyapı çalışmaları biter bitmez yollarımızda kilitli parke taş çalışmalarına başladık. Asfalt ve kilitli parke taş çalışmalarımız bitince Kırka bir başka güzel olacak. Kırka'yı cadde ve sokaklarıyla, çevre düzeniyle, çocuk oyun alanları ve parklarıyla daha yaşanabilir hale getirerek, hizmetlerimizle nakış nakış işleyeceğiz."dedi. Vatandaşlar çalışmalardan memnuniyetlerini dile getirirken, Belediye ekipleri Cadde ve sokakların daha estetik bir görünüme kavuşması için çalışmalarına yoğun bir şekilde devam ediyor.

istibalgazetesiGönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri

Ana Arı

Karniyol(carnica) Ana arı, üretimi, satışı üzerine site.

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar