22 Ocak 2018 Pazartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Seyitgazi kendi taşını üretiyor

Bünyesindeki tesis ile kilitli parke ve bordür taşını kendi üreten Seyitgazi Belediyesi, Kırka Mahallesi'nde çalışmalarını hızlandırdı.

Seyitgazi Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Kırka'da daha modern ve kullanışlı yolların yapımı için harekete geçti. Kırka'da yoğun bir tempoda süren çalışmaları yerinde inceleyen Seyitgazi Belediye Başkanı Hasan Kalın, "Söz verdiğimiz gibi altyapı çalışmaları biter bitmez yollarımızda kilitli parke taş çalışmalarına başladık. Asfalt ve kilitli parke taş çalışmalarımız bitince Kırka bir başka güzel olacak. Kırka'yı cadde ve sokaklarıyla, çevre düzeniyle, çocuk oyun alanları ve parklarıyla daha yaşanabilir hale getirerek, hizmetlerimizle nakış nakış işleyeceğiz."dedi. Vatandaşlar çalışmalardan memnuniyetlerini dile getirirken, Belediye ekipleri Cadde ve sokakların daha estetik bir görünüme kavuşması için çalışmalarına yoğun bir şekilde devam ediyor.

istibalgazetesiGönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri

Linkler

eskisehirkonut.com - eskisehiraraba.com - eskisehirapartlar.net - eskisehirdekonaklama.com - Eskişehir Günlük Kiralık Ev - Eskişehir iş ilanları - Günlük Kiralık Ev - Eskişehir Kız Apart - Eskişehir Seri İlanlar