25 Eylül 2018 Salı
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü Saygı İle Anıyoruz

1919’da Samsun’a çıkarak başlattığı İstiklal Harbini, 1923’te Ankara’da Cumhuriyeti kurarak zafere ulaştıran Büyük Önder Atatürk’ü ebediyete intikalinin 79. yıldönümünde, milletçe rahmet ve şükran duyguları ile anıyoruz.

Vali Çakacak: Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü Saygı İle Anıyoruz

1919’da Samsun’a çıkarak başlattığı İstiklal Harbini, 1923’te Ankara’da Cumhuriyeti kurarak zafere ulaştıran Büyük Önder Atatürk’ü ebediyete intikalinin 79. yıldönümünde, milletçe rahmet ve şükran duyguları ile anıyoruz.

Askeri yetenekleri ve devlet adamlığının yanı sıra engin ileri görüşlülüğü, dünya gerçeklerini iyi bilmesi ve insani değerlere verdiği önemle, çağının en önemli lideri olan Atatürk, vatan sevgisi ve mücadeleci ruhuyla tarihe, insanlığa ve mazlum milletlere örnek olmuş bir önderdir.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk, milletimizin en zor zamanında liderlik ettiği istiklal ve istikbal mücadelemizi başarıya ulaştırmıştır.

Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da, Türkiye’nin istikrar ve güven içinde büyümesi ve Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün “en büyük eserim” dediği Cumhuriyetimizin güçlenmesi için hepimiz yılmadan, yorulmadan ısrarla çalışacağız.

10 Kasım, sadece Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü anma değil, Türkiye Cumhuriyeti’ni geliştirip koruyarak geleceğe taşıma azmimizi tazelediğimiz gündür. Türkiye Cumhuriyeti; sanayisi, ekonomisi, üniversiteleri ve yapılan bilimsel çalışmalar ile muasır medeniyet seviyesinin üstüne çıkma konusundaki hedefine emin adımlarla ilerlemektedir.

Bu duygu ve düşüncelerle, hayatı boyunca sürdürdüğü bağımsızlık ve uygarlık mücadelesinde gücünü Türk Milletine olan inanç ve güveninden alan Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ölümünün 79. yıldönümünde şükran, minnet ve saygıyla anıyoruz. Ruhu şad olsun.Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri

Ana Arı

Karniyol(carnica) Ana arı, üretimi, satışı üzerine site.

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar