17 Kasım 2018 Cumartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Kaldırımlar işgal altında

Son yıllarda birçok sürücü araçlarını yaya kaldırımlarına park etmeyi alışkanlık hale getirdi. İnşaat mevsiminde bazı inşaat firmaları, inşaat malzemelerini yaya kaldırımları koyarak işgal etmelerinden sonra motorlu araçlarda insanların kullanacağı yaya kaldırımları park yeri oldu.


Artık yaya kaldırımlarında yürüyemez hale geldiklerini ifade eden vatandaşlar, “Diğer tarafta da engelli vatandaşlar nasıl yürüyecekler. Araçlarını yaya kaldırımlarına park eden sürücüler neden bu kadar insafsız oluyor. Yaya kaldırımına inip caddede bir aracın çarpması sonucu ölse hiç vicdanı sızmayacak mı” diye tepkilerini dile getirdiler.


Şehir yöneticilerinin bu konuya el atmadıklarını ifade eden vatandaşlar, “Herkes seyrediyor, kuralsız bir şehir hale geliyoruz. Özellikle belediye yetkilileri ile Emniyet Müdürlüğü Trafik Şubesi ekipleri, yaya kaldırımına araç park eden sürücülere göz açtırmasınlar” dedi.

 

istikbalgazetesi.com

 Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri

Ana Arı

Karniyol(carnica) Ana arı, üretimi, satışı üzerine site.

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar