25 Eylül 2018 Salı
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Vali Çakacak’a dönüşüm brifingi

Vali Çakacak’a dönüşüm brifingi
  • 15 Kasım 2017 Çarşamba
  • 2585 kez okundu

Vali Özdemir Çakacak, Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü’nü ziyaret ederek, yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Müdürlüğü ziyaretinde Vali Çakacak’ı,  Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Hikmet Çelik, müdür yardımcıları ile şube müdürleri kapıda karşıladı. Daha sonra kurum içerisindeki birimleri gezen Vali Çakacak personelle tanıştı. Ardından Müdür Çelik’in makam odasında bir süre dinlenen Vali Çakacak’a yapılan çalışmalar ve devam eden projeler hakkında toplantı salonunda brifing verildi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Müdür Çelik, “Amacımız, bütün kurum ve kuruluşlarla uyum içerisinde çalışarak, hep birlikte şehrimize hizmet etmektir.” dedi.

Toplantıda Müdür Çelik; 6306 sayılı Afet Riski Altındaki Alanların Dönüştürülmesi Kanunu, imar planları,  müdürlük tarafından gerçekleştirilen yapım çalışmaları, sanayi tesislerinin çevresel denetimleri hakkında Vali Çakacak’a bilgi verdi. Bakanlığın sorumluluk alanında bulunan tüm iş ve işlemlerin titizlikle yerine getirilmeye çalışıldığı aktaran Müdür Çelik, 2017 yılı yatırım programları hakkında da ayrıntılı bilgiler sundu.

Verdiği bilgiler için Müdür Çelik’e ve ilgili birim amirlerine teşekkür eden Vali Çakacak, toplantının ardından müdürlük binasından ayrıldı.

 Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri

Ana Arı

Karniyol(carnica) Ana arı, üretimi, satışı üzerine site.

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar