20 Kasım 2018 Salı
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Meteoroloji Soğuk Ve Yağışlı Hava Uyarısı Yaptı!

Bölgemizde beklenen soğuk hava dalgasıyla birlikte, kar yağışlarının oluşturabileceği olumsuzluklara karşı Eskişehir Bölge Tahmin Ve Erken Uyarı Merkezi’nden uyarı geldi. Alınan bilgilere göre;

Halen mevsim normallerinin üzerinde sıcaklıkların yaşandığı bölgemizde, 04.12.2017 Pazartesi gününden itibaren kuzeybatı kesimlerinden başlayarak Balkanlar üzerinden gelen soğuk ve yağışlı sistemin etkisinde kalacağı tahmin ediliyor. Soğuk hava dalgasıyla birlikte hava sıcaklıklarının hissedilir derecede (8-16 derece) azalarak mevsim normallerinin altına inmesi bekleniyor. Hava sıcaklıklarındaki azalmayla birlikte iç ve yüksek kesimlerde kar yağışları görüleceği tahmin ediliyor.

Bugün 04.12.2017 Pazartesi günü Bölge genelinin yağışlı geçmesi bekleniyor, yağışların yağmur ve sağanak yağış şekliden olacağı tahmin ediliyor.

05.12.2017 Salı günü: Bölge genelinin yağışlı geçeceği tahmin ediliyor, yağmur ve sağanak olarak başlayacak yağışların, akşam saatlerinden itibaren karla karışık yağmur ve kar yağışına dönmesi bekleniyor.

06.12.2017 Çarşamba günü: Bölge genelinin çok bulutlu ve yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların; kıyı kesimlerde yağmur diğer yerlerde karla karışık yağmur ve kar şeklinde olması bekleniyor.

 07.12.2017 Perşembe günü: Bölgemizin parçalı ve çok bulutlu olacağı, sabah saatlerinde iç kesimlerde pus ve yer yer sis hadisesi görüleceği tahmin ediliyor.

Bölgemizde beklenen soğuk hava dalgasıyla birlikte beklenen kar yağışlarının oluşturabileceği olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması, meteorolojik uyarı ve raporların dikkatle takip edilmesi önem arz etmektedir.Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri

Ana Arı

Karniyol(carnica) Ana arı, üretimi, satışı üzerine site.

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar