14 Kasım 2018 Çarşamba
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Kamu Başdenetçisi Malkoç, Vali Çakacak’ı Ziyaret Etti

Kamu Başdenetçisi Malkoç, Vali Çakacak’ı Ziyaret Etti
  • 7 Aralık 2017 Perşembe
  • 2340 kez okundu

“Ombudsman Eskişehirliler İle Buluşuyor” temalı toplantıya katılmak üzere ilimize gelen Kamu Başdenetçisi Şeref Malkoç, Vali Özdemir Çakacak’ı makamında ziyaret etti.

Nazik ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Çakacak, Kamu Başdenetçisi Şeref Malkoç’u Eskişehir’de ağırlamaktan büyük mutluluk duyacaklarını bildirdi.

Eskişehir Valiliğini ziyareti anısına Valilik Şeref Defterini imzalayan Kamu Başdenetçisi Malkoç ise, Eskişehir’deki sorunları tespit ederek, Cumhurbaşkanı ve Başbakana ileteceklerini söyledi.

Valiliği ziyaretinde yaptığı açıklamada, yerel yönetimler, sivil toplum örgütleri ve muhtarlarla Eskişehir’in sorunlarını konuşacaklarını ifade eden Kamu Başdenetçi Malkoç,  yarın da Eskişehir’de “Ombudsman Eskişehirliler İle Buluşuyor” temalı toplantıya katılacaklarını belirtti.

Başdenetçi Malkoç, “Değerli arkadaşlar biz Kamu Denetçiliği Kurumu olarak Türkiye’yi dolaşıyoruz. Muhtarlarımız, sivil toplum örgütlerimiz bunlarla hasbihal yapıyoruz. Valilerimiz, belediye başkanlarımızla o ilin problemleri ve o ildeki çalışmalar hakkında bilgi alıyoruz. Neticede de edindiğimiz izlenimleri, topladığımız kanaat ve görüşü ilgili bakanlığa iletiyoruz. Başbakanımıza veya Sayın Cumhurbaşkanımıza iletiyoruz. Bugün ve yarın Eskişehir’deyiz. Sivil toplum örgütleri ile görüşeceğiz. Yarın da hem basınımızla buluşacağız ardından da yerel yöneticilerimizle mahalli idarecilerimizin yanı sıra muhtarlarımız ve sivil toplum örgütleriyle şehrin sorunlarını konuşacağız. Hem şehirlerimizdeki gelişmeleri yakından takip edip, daha iyisini nasıl yapabiliriz bunu araştırıyoruz” dedi.

Ziyaretin ardından Başdenetçi Malkoç ve beraberindeki heyet, diğer programlara katılmak üzere valilik binasından ayrıldı.Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri

Ana Arı

Karniyol(carnica) Ana arı, üretimi, satışı üzerine site.

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar