23 Ocak 2019 Çarşamba
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

SEYİTGAZİ TRAVEL TURKEY’DE TANITILDI

SEYİTGAZİ TRAVEL TURKEY’DE TANITILDI
  • 9 Aralık 2017 Cumartesi
  • 2364 kez okundu

Seyitgazi ilçesi Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından bu sene 11.si düzenlenen turizm fuar organizasyonu Travel Turkey İzmir'de yerini aldı.

Seyitgazi Belediye Başkanı Hasan Kalın fuara katılarak, Dünyanın farklı yerlerinden turizm destinasyonlarının bir araya geldiği, Türkiye'nin önde gelen turizm fuar organizasyonunda Seyitgazi'yi tanıttı. Eskişehir Valisi Özdemir Çakacak'ın da yer aldığı fuarda Seyitgazi standı binlere misafir tarafından ilgi gördü. Fuarın çok verimli geçtiğini belirten Başkan Kalın, " 11. Travel Turkey İzmir Fuarı'nda yerli ve yabancı binlerce misafirlere ilçemizin tarihi, kültürel ve yöresel güzelliklerini anlatarak zenginliklerimizi daha fazla tanıtma imkanı bulduk. Seyitgazi ilçemizi dünya çapında tanıtmaya, ilçemizin turizm potansiyelini güçlendirmeye devam edeceğiz."dedi.
 Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar