20 Ekim 2018 Cumartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Eskişehir’in Mevsimlik SORUNLARI BAŞLADI

Eskişehirde yaz dönemlerinde hissedilmeyen sorunlar kış mevsimi bile yine yüzünü göstermeye başladı. Özellikle alt yapı sorunları, üst yapı sorunları tümü bu mevsimlerde kendini tekrar göstermeye başlıyor.

İstikbal Gazetesinde yer alan habere göre don olayları sonrası şebekelerde meydana gelen sorunlar yaşanmaya başladı.

Kış mevsimi ile birlikte giderek düşen hava sıcaklığı beraberinde olumsuzlukları da getirdi. Kısa süren kar yağışının ardından yaşanan don olayları birçok semtte su patlaklarına yol açtı.

Göztepe Mahallesi Atatürk Bulvarı üzerinde yer alan Odun pazarı Belediyesine ait Uğur Mumcu Parkı içerisinden geçmekte olan şebekede don nedeniyle patlama yaşandı.

Bölge sakinlerinden gelen ihbar üzerine harekete geçen Eskişehir Su ve Kanalizasyon İdaresi (ESKİ) ekiplerini bölgeye seferber etti. Park içerisindeki ana şebekede meydana gelen patlamanın don olayından kaynaklandığını belirten yetkililer arızanın kısa sürede giderileceğini söyledi. Havanın her geçen gün soğuduğu bu günlerde vatandaşlara da uyarıda bulunan ESKİ, yetkilileri dona karşı abonelerin gerekli önlemlerini almalarını istedi.

Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri

Ana Arı

Karniyol(carnica) Ana arı, üretimi, satışı üzerine site.

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar