23 Ocak 2019 Çarşamba
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Hamamyolunda Yeşil SAKSIYA GİRDİ

Geçtiğimiz yıl Hamamyolunda yeşil alanlara yapılan cepler eleştirilirken şimdilerde yapılan yeni proje ile tamamen ortadan kalkan yeşil alanları gözler arar oldu.  Uygu görüntülerine de yansıyan durum eleştirilsede geriye dönmek imkansız hale geldi.

Yok alan yeşil görüntünün tekrar eski halini alması imkansız yada yıllar alacak bir durum. Bugünlerde devam eden çalışmalarda bu kez de SAKSILAR ortaya çıktı.

Yeşil artık saksılarda yaşayacak

istikbal gazetesinde yer alan bilgilere göre 29 Ekim de açılacak denilen proje yeni yılda açılacak (mış)

Odun pazarı Belediyesi tarafından yapımına bir süre önce başlanılan Hamamyolu projesi tamamlanmak üzere. Her gün ayrı bir değişikliğin yaşandığı güzergâha şimdide çeşitli süs bitkilerinin yetiştirileceği saksılar yerleştirildi.

Hava şartlarının da iyi gitmesi üzerine bölgede görevli ekipler çalışmaları hızlandırdı. Güzergâhta çevre düzenleme çalışmalarının yapıldığını belirten yetkililer aydınlatma sistemi ile birlikte yeşillendirme çalışmasının da devam ettiğini söyledi. Hamamyolu’nun kısa sürede halkın hizmetine açılacağını belirten Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, yapımı devam eden bölgede incelemelerde bulunarak projeyi yürüten firma yetkililerinden bilgi aldı. Belediye başkanı Kurt “Hamamyolu yeni ve modern yüzü ile önümüzdeki günlerde halkımıza teslim edilecek. Belediyemizin en büyük projelerinden biri olan Hamamyolu’nu yeni yıl ile birlikte hizmete açacağız. Eskişehir yeni yıla yeni bir Hamamyolu ile girecek “diye konuştu.

 Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar