11 Aralık 2018 Salı
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

STK Başkanlarından İnönü çıkarması

Esnaf Ve Sanatkârlar Oda seçim çalışmaları için İnönü ilçesine gelen Eskişehir Esnaf Ve Sanatkârlar Odaları Birliği üyesi STK başkanları belediye ve esnaf ziyaretinde bulundu.

Esnaf odaları başkanları ile birlikte pazarcı esnafını tek tek ziyaret eden Başkan Bozkurt, esnaf ve vatandaşlarla sohbet etti. Ziyarette pazarcı esnafı ve vatandaşlar İnönü Belediyesi tarafından ilçeye yapılan kapalı Pazar yerinden dolayı İnönü Belediye Başkanı Kadir Bozkurt’a ve ziyaretlerinden dolayı oda başkanlarına teşekkürlerini ilettiler.

EESOB Başkanı Ekrem Birsen ve oda başkanları esnaf ziyareti sonrası Belediye Başkanlığı makamına geçerek burada Başkan Bozkurt’tan ilçeye yapılan çalışmalar ve yeni projeler hakkında bilgi aldılar.

İnönü ilçesinde gerçekleştirilen programa; Eskişehir Esnaf Ve Sanatkârlar Odaları Birliği (EESOB) Başkanı Ekrem Birsen, Esnaf Kefalet ve Kedi Kooperatifi Başkanı Suat Er, Eskişehir Yaş Sebzeciler Meyveciler Balıkçılar Pazarcılar Esnaf Odası Başkanı Mehmet Çiçek, Eskişehir Emlakçılar Odası Başkanı Gazi Çelik, Eskişehir Pastacılar Fırıncılar ve Kuruyemişçiler Esnaf Odası Başkanı Akif Topuz, Eskişehir Sucular Odası Başkanı Gazi Kaya, Eskişehir Ticaret İl Müdürü Vekili Cemil Kürkçü, Bakanlık Temsilcileri Onur Tuncer ve Nadir Özmen katıldı.

 Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri

Ana Arı

Karniyol(carnica) Ana arı, üretimi, satışı üzerine site.

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar