13 Aralık 2018 Perşembe
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Denetleyen OLMAYINCA: Yayalara Geçit Yok

ÖNLEM ALINSIN

 Gaffar Okkan Caddesi üzerinde devam eden bir inşaat çalışması dolayısıyla üstü kapatılan ve önlem alınan yaya yolu üzerinde aynı zamanda birde elektrik trafosunun bulunması sebebiyle yaya geçişlerine imkan kalmazken, benzeri bir durumda Hamamyolu projesi çalışmaları sırasında İbrahim Karaoğlanoğlu caddesi üzerindeki köprü çalışmalarının devam ettiği alanda da görülüyor.

VATANDAŞ TEPKİLİ

Trafik akışının sürekli olduğu bu bölgelerde yol kenarına yapılan otoparklar sebebiyle de vatandaşlar geçiş yapabilmek için ana caddeyi kullanmak zorunda kalırken sürekli akan trafik dolayısıyla da canlarını tehlikeye atıyor. Vatandaşlar; “Biz yaya olarak evimize, işyerimize giderken sürekli tedirginlik yaşıyoruz. Vatandaşın can güvenliğini kim düşünecek?” diye tepki gösterdi.

şehirgazetesiGönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar