11 Aralık 2018 Salı
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Amaç Hasıl Oldu PROJE DEĞİL AMA DÜKKANLAR BİTİYOR

Bir türlü bitmeyen Hamamyolu projesinde dükkan inşaatları ise bitmek üzere. Kesilen ağaçların yerlerine yapılan dükkanlara klima ve ısıtıcılar da takıldı

Ceren Ercih – Odunpazarı Belediyesi’nin bir türlü bitmek bilmeyen Hamamyolu projesinde ağaçların kesilmesi sonrasında yapılan dev beton köprünün altındaki ve diğer alanlara yapılan beton dükkanların inşaatları hızla tamamlanıyor. Hamamyolu’nun ve Yediler Parkı’nın diğer bölümlerindeki çalışmalar sürerken, dükkânların inşaatının hızla tamamlanması dikkat çekiyor. Kentin en önemli yeşil alanlarından biri olan Hamamyolu’nda beton dev bir köprü ve dükkanlar yapılması tartışma konusu olmuş, büyük tepki çekmişti.

KLİMALAR DA TAKILDI
Hamamyolu’nda yapılaşmayı artıran devasa köprünün altında ve Yediler parkı tarafından bulunan dükkânlara son olarak klimalar ve ısıtıcılar da takıldığına ilişkin fotoğraflar sosyal medyada paylaşıldı.

29 EKİM’DE BİTECEKTİ, 2 AY GEÇTİ!
Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’un normal süresi geçtikten sonra, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda açılacağını söylediği, ancak o tarihte de tamamlanmayan Hamamyolu’nu beton yığınına çeviren projenin ne zaman tamamlanacağı merak konusu olmaya devam ediyor. 29 Ekim’den bu yana neredeyse 3 ay geçecek ancak hiçbir güvenlik önleminin de alınmadığı proje, vatandaşlar ve bölge esnafı için eziyet olmaya devam ediyor.

2eylul.com.trGönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri

Ana Arı

Karniyol(carnica) Ana arı, üretimi, satışı üzerine site.

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar