18 Ocak 2018 Perşembe
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Amaç Hasıl Oldu PROJE DEĞİL AMA DÜKKANLAR BİTİYOR

Bir türlü bitmeyen Hamamyolu projesinde dükkan inşaatları ise bitmek üzere. Kesilen ağaçların yerlerine yapılan dükkanlara klima ve ısıtıcılar da takıldı

Ceren Ercih – Odunpazarı Belediyesi’nin bir türlü bitmek bilmeyen Hamamyolu projesinde ağaçların kesilmesi sonrasında yapılan dev beton köprünün altındaki ve diğer alanlara yapılan beton dükkanların inşaatları hızla tamamlanıyor. Hamamyolu’nun ve Yediler Parkı’nın diğer bölümlerindeki çalışmalar sürerken, dükkânların inşaatının hızla tamamlanması dikkat çekiyor. Kentin en önemli yeşil alanlarından biri olan Hamamyolu’nda beton dev bir köprü ve dükkanlar yapılması tartışma konusu olmuş, büyük tepki çekmişti.

KLİMALAR DA TAKILDI
Hamamyolu’nda yapılaşmayı artıran devasa köprünün altında ve Yediler parkı tarafından bulunan dükkânlara son olarak klimalar ve ısıtıcılar da takıldığına ilişkin fotoğraflar sosyal medyada paylaşıldı.

29 EKİM’DE BİTECEKTİ, 2 AY GEÇTİ!
Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’un normal süresi geçtikten sonra, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda açılacağını söylediği, ancak o tarihte de tamamlanmayan Hamamyolu’nu beton yığınına çeviren projenin ne zaman tamamlanacağı merak konusu olmaya devam ediyor. 29 Ekim’den bu yana neredeyse 3 ay geçecek ancak hiçbir güvenlik önleminin de alınmadığı proje, vatandaşlar ve bölge esnafı için eziyet olmaya devam ediyor.

2eylul.com.trGönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri

Linkler

eskisehirkonut.com - eskisehiraraba.com - eskisehirapartlar.net - eskisehirdekonaklama.com - Eskişehir Günlük Kiralık Ev - Eskişehir iş ilanları - Günlük Kiralık Ev - Eskişehir Kız Apart - Eskişehir Seri İlanlar