22 Şubat 2019 Cuma
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Engel Tanımayan Muhtardan Yeni HİZMET

İlk seçildiği dönem Kırmızıtoprak Mahallesine yeni hizmetler getirmek için koşturan muhtar Hidayet Elbir'in bu heyecanının "Biri Bu Muhtarı Durdursun" diyerek duyurmuştuk.. Ancak başlığımızı birileri yanlış anladı ki muhtarın bu hizmet şevkini kırmak için bir takım girişimlerde bulunuldu. Muhtar ise tam tersine hem mücadele ederek bu olumsuzluklara direnmeye ve duyurmaya çalıştı hem de yeni hizmetler üretmek için örneği pek fazla görülmeyen heyecan ve tempo da devam etti.

Şimdi Kırmızıtoprak Mahallesine yine farklı bir hizmet getiren muhtar Elbir mahallesini daha yaşanır bir yer yapmak için her zamanki temposuyla bundan sonra ne yapacak acaba diye bizleri de meraklandırmaya devam edeceğe benziyor.

Osmangazi Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Hasan Gönen ile birlikte açılış yapan Kırmızıtoprak mahallesi Muhtarı Hidayet Elbir yaptığı açıklamada, Mahallelerde adres arayan vatandaşların yaşadığı zorlukları gördükten sonra harekete geçtiklerini belirterek, “Kırmızıtoprak Mahallemizin sokaklarını, resmi ve özel kurumları, acil ve önemli telefonları gösteren Kırmızıtoprak mahallemizin krokisini yaptırdım. Krokinin çizimini ve tabelayı yaptıran Osmangazi Üniversitesi Rektörü Hasan Gönen hocama, Kırmızıtoprak Mahalle Muhtarı olarak mahalle sakinlerim adına teşekkür ederim. Mahallemizde adres arayanlar, aradıkları sokakları, resmi ve özel kurumların yerlerini, acil ve önemli telefon numaralarını görebilirler” dedi.

 Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar