23 Ocak 2019 Çarşamba
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Tramvayların 2. Setleri de Geldi..

Büyükşehir Belediyesi’nin, 26 milyon 360 bin EURO'ya Çek Cumhuriyetinden aldığı tramvay setlerini ikincisi Eskişehir’e geldi.     
     
ESTRAM filosuna katılacak olan Skoda marka 14 yeni tramvayın ikincisi, Batıkent’ten giriş yaparak, Eskişehirlilerin meraklı bakışları altında Sazova Bilim Kültür ve Sanat Parkı’nın önünden geçti. Odunpazarı’ndaki yoğun trafik nedeniyle Yılmaz Büyükerşen Balmumu Heykeller Müzesi önüne park edilen tramvay setini Büyükşehir Belediye Başkanı Büyükerşen karşıladı. Estram Genel Müdürü Hakan Murat Bayındır ve Ulaşım Dairesi Başkanı Metin Bükülmez’den bilgi alan Büyükerşen daha sonra çalışanlarla hatıra fotoğrafı çektirdi.

Prag’dan gelen Çek yetkililer tarafından ESTRAM hangarına indirilen yeni tramvay seti 30 metre uzunluğunda, 273 yolcu kapasiteli. İç ve dış kamera sistemi, son teknoloji klima sistemi, bilgi monitörleri ve güzergâh ekranları bulunan tramvay setleri, ESTRAM tesislerinde Eskişehirlilerle buluşmak için hazırlanacak.  

 Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar