23 Ocak 2019 Çarşamba
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Çalışmalar Bitti AMA İZLERİ SİLİNEBİLECEK GİBİ DEĞİL

Kentimizin üst yapı sorunları her geçen gün daha sıkıntılı bir hal alırken bu çalışmaların arasına bir de bir fiberoptik alt yapı çalışması katıldı. Çalışmayı yapan firmanın denetlenmediğinin ve göz yumulduğunun adeta kanıtları şuan sokaklarda sorun olarak durmaya devam ediyor.

Bazı bölgelerde büyük çukurlar, bazı bölgelerde su kanalı gibi oyuklar, bazı mahallelerde tümsekler ve bir de fotoğraftaki gibi kule benzeri aslında yer ile tesviye edilmesi gereken ama bir tuzak gibi kaldırımlarda duran bu kapaklar..

Daha önce yerel basın aracılığı ile de öğrendiğimize göre bu konuda belediyeye bir gelir elde edilmediği de belgelenmişti. Sonrasında durum hakkındaki gelişmeler kamuoyu ile paylaşılmadı.

Ancak çalışmalar sırasında maalesef bir çok konuda okurlarımızın bizlerden yanıt almak istedikleri soruları defalarca yönelittik fakat bir yanıt veren olmadı.

Çalışmaları için nasıl izin verildi, çalışmaları kim planlıyor, kim denetleme yapıyor, meydana gelen olumsuzluklarla ilgili mağdur olan vatandaşların haklarını kim koruyacak ve telafi edecek gibi pek çok soru yönelttik ancak yanıt verilmedi.

Şuan ortaya çıkan tablo ile ilgili de bir yanıt bekliyor vatandaşlar. Bu arkalarından bıraktıkları enkazı kim düzeltecek, bu enkaz düzeltilmesi sonucu yine vatandaşlara Yol Yapımı Harcamalarına Katılım Payı alınacak mı?

Görüntüleri bizlere ileten vatandaş da şunları söylüyor:

 

 Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar