26 Mart 2019 Salı
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

KARAMBOLE YAŞIYORUZ Bu Kez Yaralanan Olmadı..

Eskişehirde meydana gelen ilginç kazalara bir yenisi daha eklendi. Bu kez şans eseri yaralanan olmadı. En son geçtiğimiz haftalarda devrilen bir reklam panosu bir kişiyi yaralamıştı. Bu panonun 8 ay öncede benzer şekilde düştüğü ise yaşanan vurdum duzmazlığı ve denetimsizliği bir kez daha gözler önüne sermiş oldu.

Zaman zaman yaşanan bu gibi kazalarda ciddi yaralanmalara neden oluyor.

İstikbal gazetesinde yer alan haberde zabıta ekiplerinin kaza sonrasın da işyerine uyarıda bulunduğu bilgisi de yer aldı.

Rüzgârlı havanın neden olduğu kaza bu kez ucuz atlatıldı.

Geçtiğimiz günlerde esen şiddetli rüzgâr sonucu iki kişinin yaralandığı olayın ardından dünde bir binadan pencere rüzgârın şiddetine dayanamayınca yere uçtu. Olay, tramvay ulaşımının yapıldığı yayaların yoğun olduğu İki Eylül Caddesi üzerinde dün öğlen saatlerinde meydana geldi.

Yağmur öncesi şiddeti artarak esen rüzgâr sebebiyle binanın en üst katındaki bir işyerine ait pencere koparak yere düştü. Düşme sonucu şans eseri bu defa yaralanan olmadı. Büyükşehir Belediye zabıta görevlileri yaşanan olayın ardından işyeri sahibine gerekli uyarıda bulunarak tedbir almasını istedi.

 Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar