23 Ocak 2019 Çarşamba
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

ZABITADAN RAMAZAN DENETİMİ

ZABITADAN RAMAZAN DENETİMİ
  • 23 Mayıs 2018 Çarşamba
  • 1200 kez okundu

Tepebaşı Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri ramazan ayı boyunca kent halkının sağlıklı ve güvenilir gıdalar tüketmesi için rutin denetimlerini sürdürüyor.

Bu kapsamda sorumluluk alanındaki yaklaşık 60 ekmek fırını, belirli periyod dahilinde kontrol edildi. Yetkililer, özellikle Ramazan ayında tüketimi artan gıda maddelerinin halk sağlığını tehdit etmemesi için denetimlerin titizlikle devam ettirildiğini, belirtti.

Yapılan kontrollerde işyeri açma ruhsatı, genel hijyen kuralları, ekmek ve pide gramajları ve ürünlerin etiketleri denetleniyor.

Tepebaşı Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’nce yapılan açıklamada, vatandaşların Ramazan ayı boyunca daha sağlıklı ürünler tüketmesi için kontrollerimiz aralıksız devam edeceği, herhangi bir olumsuzluk durumunda 444 4426 numaralı Mavi Masa’dan ve 0 532 131 30 32 numaralı Whatsapp iletişim hattından ulaşabilecekleri belirtildi.Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar