22 Ocak 2019 Salı
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Yağmur Klasiği KAMUFLE OLAN ÇUKURLAR Düşen Plakalar

Eskişehir'de yağmur sonrasında ortaya çıkan görüntülerden birisi de çukurlar nedeniyle araçların düşen plakaları. Normal havalarda sürücülüren görerek önlem aldıkları, dikkatli yavaşlayarak girdikleri çukurlar yağmurlu havalarda adeta bir tuzak olup sürücülere zor anlar yaşatıyorlar. Araçları zarar görenlerin yanı sıra en çok yaşanan durumun araçların plakalarının düşmesi. Yağmur sonrası sosyal medya sitelerinde yayınlanan plaka bulundu paylaşımlarında adeta patlama yaşanıyor.

Kentin cadde ve sokaklarındaki üst yapı sorunları tamamen giderilemediği için yaşanan bu sorun daha uzun süre sürücülerin başını ağrıtacak gibi duruyor.

En son yaşanan yağmurda alt yapı konusunda her zaman dikkat çeken Teksan yolundaki su baskını oldu. Baskın sırasında pek çok araç yolda kalırken, araçların çoğu da zarar gördü. Yine aynı bölgede bir çok aracın plakasının düştüğü sular çekildikten sonra görüldü.

Estim toptancılar sitesi, Teksan sanayi sitesine doğru giden yolda neredeyse her sene çalışmalar yapılıyor. Üst yapı çalışmaları ile sınırlı kalan bu çalışmalar neredeyse her sağanakta bir kez daha aslında alanda bir alt yapı çalışması yapıldığını tekrar tekrar hatırlatıyor. Daha öncede benzer görüntülerin defalarca oluştuğu alanda ne zaman bir önlem alınacak ve gerekli düzenlemeler yapılacak?Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar