22 Şubat 2019 Cuma
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Üst Yapı Sorunlarına Neşter..

Kent içindeki yaşanan üst yapı sorunlarına nihayet müdahale yapılmaya başlandı. Ancak çalışmalar yetersiz kalıyor. En son Ali Çetinkaya Caddesi asfaltlandı diye yapılan duyuruya karşın caddenin bir bölümünen yapılmadan bırakıldığı görüldü. Bu kez çalışma Süleyman Çakır Lisesinde yapıldı. Ancak devamı olan caddelerde çalışma yapılıp yapılmayacağı yine ucu açık bir soru olarak duruyor.

Şehir merkezi ve kırsalda yol yapım, bakım ve asfalt yenileme çalışmalarına ara vermeden devam eden Büyükşehir Belediyesi, 2 Eylül Caddesi ve Atatürk Caddesi’ni birbirine bağlayan Süleyman Çakır Caddesi’ni asfaltladı.

Büyükşehir Belediyesi asfalt sezonunun açılmasıyla birlikte hem kent merkezinde hem de kırsal kesimde sorumluluk alanında olan alanlarda çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Ekipler son olarak şehrin ana arterlerinden olan Atatürk Caddesi ve 2 Eylül Caddesi’ni birbirine bağlayan Süleyman Çakır Caddesi’nde asfalt yenileme işlemi gerçekleştirdi. Gündüz başlayan çalışmalara gece de devam eden ekipler, sabahın ilk saatleri ile birlikte yol çizgileri ve trafik işaretlerini de düzenleyerek caddeyi trafiğe açtı. 

Büyükşehir Belediyesi yetkilileri yaz boyunca kent merkezinde Yunus Emre Caddesi, Atatürk Caddesi, Kırım Caddesi başta olmak üzere birçok caddede asfalt yenileme çalışmalarının gerçekleşeceğini ifade ettiler.Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar