22 Şubat 2019 Cuma
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Vali Çakacak Ve Eşi Kevser Çakacak, Bayram Öncesi Şehitlikleri Ziyaret Etti

Vali Özdemir Çakacak ve Eşi Hanımefendi Kevser Çakacak, Ramazan Bayramı arifesi olması münasebetiyle, Vişnelik Hava Şehitliği ve Kanlıpınar Şehitliği’ni ziyaret ederek, şehitlerimizin kabirlerine kırmızı karanfil bıraktı.

Tören programına; Muharip Hava Kuvveti Komutanı Hava Orgeneral Atilla Gülan, Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Hüseyin Erdemir, askeri ve mülki erkan, kamu kurum ve kuruluşlarının müdürleri, sivil toplum kuruluş temsilcileri, şehit yakınları, gaziler ve vatandaşlar katıldı.

Kur’an-ı Kerim tilavetiyle başlayan her iki şehitlik töreninde, İl Müftüsü Bekir Gerek aziz Şehitlerimizin ruhlarına dua okudu.

Şehit kabirlerini bir bir dolaşarak dua eden Vali Çakacak ve eşi Hanımefendi Kevser Çakacak,  kabirlere karanfil bıraktı. Ramazan Bayramı’nı huzur ve güven içerisinde idrak etmemizi sağlayan Şehitlerimizin aileleri ile yakından ilgilenen ve onlarla sohbet eden Vali Çakacak ve eşi Hanımefendi Kevser Çakacak, Ramazan Bayramı’nın hayırlara vesile olmasını diledi.

Eskişehir halkının Ramazan Bayramı’nı kutlayan Vali Çakacak, tüm vatandaşlarımızın sağlıklı, huzurlu, birlik ve beraberlik içerisinde nice bayramlara erişmesini temenni ederek, “Bugün bu cennet Vatanda huzur içerisinde yaşayabiliyorsak, bunu aziz Şehitlerimize ve kahraman Gazilerimize borçluyuz. Bu nedenle Millet olarak Şehitlerimiz ve bizlere emanetleri olan aileleri için ne yapsak azdır.” dedi.Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar